در ابتدا هدف از ایجاد بستر شبکه ارتباط بین ۲ یا چندین کامپیوتر بود، کارکنان یک شرکت با کمک شبکه فایل های مورد نیاز را در اختیار یکدیگر قرار بدهند و یا خیلی به ندرت از سرویسی تحت شبکه استفاده کنند، به مرور زمان و پیشرفت هایی که در عرصه حاصل شد و شکل گرفتن خدمات الکترونیکی فقط ارتباط میان چند کامپیوتر جوابگو نبود و نیاز به شبکه هایی با تروپوت بالاتر، امن تر، تحت نظارت احساس شد، همین کافی بود تا شرکت هایی بی شماری به این بازار را شناسایی کنند و محصولات خودشان را به بازار ارائه دهند، محصولاتی که دیگر به سادگی سابق نیستند و نصب و راه اندازی هر کدام پیچیدگی ها و اصول خاص خود را دارد که نیاز به تخصص دارد.

متخصصین توانمند تیم ITProPlus، در ارائه تمام این خدمات همراه شما خواهند بود.

خدمات راه اندازی شبکه و پسیو

کابل کشی

نصب ترانک و تجهیزات شبکه

آرایش و استاندارد سازی

استاندارد سازی اتاق سرور

امنیت و عایق بندی اتاق سرور

سوئیچ ها و روتر ها پایه و اساس یک شبکه هستند، در واقع اولین قدم انتخاب درست تجهیزات در این حوزه می باشد، که بسته به نیاز و سرویس های شبکه داخلی انتخاب می شوند، شرکت های زیاد محصولاتی در این مورد عرضه کرده اند اما به دلایل فراوان پیشنهاد ITProPlus به مشتریان خود استفاده از دیوایس های شرکت های میکروتیک و سیسکو می باشد، ما به شما کمک می کنیم تا با انتخابی درست و نصب و راه اندازی اصولی اولین قدم را به بهترین شکل ممکن بردارید.

 

امروزه با گسترش سرویس های شبکه و نرم افزار های کاربردی ارزش اطلاعات کاربران و سرور ها بسیار مهم شده است و باید در حفظ و نگهداری این اطلاعات کوشا بود، تجربه نشان داده است که اکثر شرکت ها حداقل یک بار بخشی از اطلاعات مهم و حساس خود را از دست داده اند و بعد به فکر این افتاده اند برای نگهداری این اطلاعات راهکاری بیابند. نرم افزار و سخت افزار های زیادی در این حوزه به بازار ارائه شده که با آنالیز وضعیت کسب و کار شما می توان بهترین راه حل را انتخاب و ارائه نمود.

 

امروزه استفاده از شبکه های وایرلس به صورت روز افزونی در حال افزایش است، اکثر مدیران و کاربران شبکه خواهان استفاده از شبکه وای فای هستند. شبکه های وایرلس مزایای زیادی دارند و البته کنار این مزایا معایب بزرگی نیز دارند، اگر در راه اندازی اینگونه شبکه ها اصول طراحی، تجهیزات و امنیت رعایت نشود می تواند خسارت غیر قابل جبرانی برای آنها داشته باشد. در دنیای امروز که بد افزار ها و بد یوزر ها پیشرفت های سریعی داشته اند اینکه یک اکسس پوینت در شبکه قرار دهید و کاربران به آن وصل شوند واقعا جوابگو نیاز های شما نیست و باید در این زمینه کار را به افرادی که تخصص کافی دارند بسپارید. ما در ITProPlus با آنالیز وضعیت کسب و کار شما بهترین راه حل و با رعایت اصول طراحی و امنیت را به شما ارائه خواهیم داد.

 

نیاز به مشاوره دارید؟

با همکاران ما تماس بگیرید