گروه متخصصین ITProPlus با گردهمایی چند تن از متخصصین مجرب IT پا به عرصه فناوری اطلاعات و ارتباطات گذاشته و در مدت کوتاهی با تلاش و همکاری بین این افراد توانسته به عنوان یکی از تیم های فعال در زمینه مشاوره، پشتیبانی شبکه، خدمات شبکه، خدمات مایکروسافت، مجازی سازی، امنیت شبکه، دوربین مداربسته، طراحی سایت و …. مطرح گردد.

هدف مدیران گروه ITProPlus از ابتدای تأسیس همواره تلاش در راستای پیشبرد اهداف IT کشور و توسعه روزافزون در بکارگیری مؤثر و تجاری فناوری های مطرح و به روز دنیا بوده و تاکنون توانسته است در این زمینه گامهای بلندی در راستای اهداف خود بردارد.

مهندسین ITProPlus گذشته از دانش تخصصی و تجربه‌ وسیع که در زمینه‌های مختلف فعالیت های IT دارا می باشند، به طور مستمر در حال گسترش و ارتقای دانش فنی‌ خود، مطابق با استاندارد های بین المللی می باشند.

همانطور که شبکه، شریان حیاتی سازمان ها را تشکیل می دهند، در عین حال پیاده سازی آنها مستلزم زیرساخت مناسب و کارآمد می باشد.

واحد اجرای پروژه ITProPlus با در اختیار داشتن کادر فنی متخصص با دانش آکادمیک، قادر به طراحی و اجرای شبکه های سازمانی با استاندارد های روز دنیا می باشد.

مشاوره

ارائه مشاوره صادقانه و تخصصی، که در ابتدا شامل امکان سنجی پروژه و در سپس اطلاع رسانی عواملی چون قیمت، کیفیت و ... می گردد.

اجرای پروژه

گروه ITProPlus تمام تلاش خود را دارد تا در حین اجرای زیرساخت و پیاده سازی شبکه، هیچگونه اختلالی در کارکرد واحد مستقر در سازمان مورد نظر نداشته و با بالاترین کیفیت پروژه خود را به اتمام برساند.

طراحی

مهمترین بحث یک پروژه که شامل تهیه طرح شماتیک مسیر‌های بستر شبکه، مسیر کابل های شبکه، برق، تلفن، مکان ندها و رکها، نوع توپولوژی مورد نیاز و نوع تجهیزات مورد استفاده در شبکه می باشد.

آموزش

پس از پایان راه اندازی شبکه ITProPlus وظیفه خود می داند تا تمام آموزش های مورد نیاز در حوزه شبکه و تجهیزات خریداری شده را به پرسنل معرفی شده سازمان مورد نظر ارائه دهد.

تامین تجهیزات

تهیه تجیهزات مورد استفاده در شبکه از وظایف دیگر این تیم می باشد.

پشتیبانی

اجرا و تحویل پروژه های شبکه، آغاز ارتباط این تیم با مشتریان می باشد. ارائه خدمات گارانتی، پشتیبانی‌ تلفنی و حضوری، ارسال تکنسین یا مقیم نمودن کارشناسان در محل کارفرما جز خدماتی می باشد که گروه ITProPlus به مشتریان خود ارائه می دهد.